Redtarife.com hakkında

  • Firma ünvanı: İYSMOBİL haberleşme iletişim Hizmetleri ltd Şti
  • Adres: Yenidoğan Mahallesi Abdi ipekçi Cd. No:22/5-6 Bayrampasa/İstanbul
  • Telefon: 0850 288 5 542
  • E-mail: [email protected]

Vodafone FSK (Faturalı Satış Kanalı) olarak hizmet verme yetkisine sahip Bireysel ve Kurumsal müşteriler için satış kanalıdır.

Redtarife.com online olarak Vodafone tarafından sunulmakta olan kampanyalar ve Paketlere ait kampanyaları ziyaretçilerin karşılaştırma, inceleme ve bilgi edinme amacıyla kullandıkları platformdur.

Redtarife.com adresinden bir başvuru yaptığınızda sizi aynı gün mesai saatleri veya ertesi günün mesai saatleri içerisinde talebiniz doğrultusunda iletişim kurarak hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz tamamen Vodafone tarafından verilen yetkiler doğrultusunda sürdürülmektedir.

Müşteriler alacak oldukları hizmetler için ek komisyon, ücret veya faturaya ilave herhangi bir bedel ödemeden Vodafone tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Sitemiz üzerindeki hizmetler ücretsizdir.

Redtarife.com web sitesinin ziyaretçileri yorum yapabilir, mesaj veya iletişim formlarını kullanarak bilgi taleplerinde bulunabilir. Aynı mail adresi veya cep telefonu üzerinden geriye bilgi dönüşü sağlanır.

Yorumlar tümüyle kullanıcının kendi sorumluluğundadır. Yorum bırakan ziyaretçinin yorumlarına editörlerimiz tarafından veya diğer ziyaretçiler tarafından karşılık verilebilir. Her yorum veya mesaj kullanıcının kendisine aittir.

Sitemiz üzerinden başvuru yapan kullanıcıların IP adresleri ile telefon numaraları, ad soyad ve şehir bilgileri ayrı CRM ekranlarımızda tutulmaktadır. Bilgiler 3. bir firma veya kurum ile paylaşılmaz. Müşteri talep etmediği sürece ek hizmet veya ürün satışı yapılmamaktadır.

Sitemizde olan hizmetler;

  1. Vodafone faturalı tarifeler, Red, Esnaf, Pro, Business, Bireysel ve Kurumsal
  2. Yeni faturalı hat başvurusu.
  3. Numara taşıma başvurusu.
  4. Vodafone Adslmax ve Fibermax (Ev/İş interneti)

Veremediğimiz hizmetler;

Ziyaretçimiz aynı operatör üzerinden tarife değişimi talepte bulunduğunda operatörün Müşteri Hizmetlerine yönlendiririz. Tarife değişim işlemi sitemizden gerçekleştirilemez. Faturasız hat başvurusu veya faturalı hattan faturasız hatta geçiş ile faturasız hatlarda tarife değişimleri yapılmamaktadır.

SMS bilgilendirmeleri (ANATOLIA)

Müşterilerimize SMS bilgilendirmeler veya yeni çıkmış tarifeler, paketler ve kampanyalar hakkında “ANATOLIA” adıyla bilgi mesajları gönderilmektedir.

VODAFONE +2GB HEDİYE

Numara Taşıma ve Yeni Faturalı Hat Başvurularda 1 YIL Boyunca Tüm Tarifelerde Her AY +2GB Hediye.

Sizi Hemen Arayalım.
Bizi Şimdi Arayın!