Gizlilik ve Güvenlik

Redtarife.com web sitesi Vodafone Çözüm Ortağı IYSMOBIL tarafından Vodafone’a ait ürün ve hizmetleri sunmaktadır. İletişim formları üzerinden bırakılan müşteri iletişimleri için 08504806542/08504807678/08504807500 numaralı telefonlar kullanılmaktadır.

www.redtarife.com internet sitemiz ziyaretçilerimizin daha kolay ve basit şekilde Vodafone Faturalı tarifeler, paketler ve kampanyalarından faydalanmaları ve bilgi edinmeleri amacı ile hazırlanmıştır.

www.redtarife.com web sitesi kullanıcıların güvenle 7/24 diledikleri sıklıkta ziyaret edebilecekleri şekilde güvenli olarak hazılanmıştır. Vodafone RED, ESNAF, FATURALI tarifelerin hemen hepsinin tüm kampanyalarından, paketlerinden ve tarifelerinden faydalanabilir ya da bilgi sahibi olarak “Numara Taşıma”, “Yeni Faturalı Hat Başvurusu” tercihlerinden birini değerlendirerek işlem yapabilirsiniz.

www.redtarife.com sitesini ziyaret eden tüm ziyaretçilerimiz başvuru formu doldurmadığı sürece kişisel bilgilerine erişim sağlanamaz. Başvuru formlarındaki doldurup gönderdiğiniz bilgileriniz mevcut disklerimizde tutulmaktadır.

Hiçbir kullanıcının internet sitemiz üzerinden Kredi kartı, Kimlik belgesi ve TCkimlik numarası alınmaz/talep edilmez. Başvuru formlarımızda müşterinin Adı Soyadı, Telefon numarası, Şehir blgisi ve aldığı hizmetler ile talep ettiği hizmetler dışında bilgi istenmez.

Başvuru yapan her kullanıcı için talebi doğrultusunda YETKİ BELGEMİZ İLE (FSK) çözüme gidilmek üzere görüşmeler sağlanır.

Web sitemizde www.redtarife.com tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebilir. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikaları geçerli olacaktır. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtiriz.

VODAFONE +2GB HEDİYE

Numara Taşıma ve Yeni Faturalı Hat Başvurularda 1 YIL Boyunca Tüm Tarifelerde Her AY +2GB Hediye.

Sizi Hemen Arayalım.
Bizi Şimdi Arayın!